Наші досягнення

Високий рівень досягнень дозволив закладу протягом 2003-2008 років приймати міжнародні делегації освітян Копенгагену, Анкари по програмі обміну досвідом; Москви округ Зеленоград по програмі обмін досвідом з питань економічного виховання дітей дошкільного віку. Неодноразово приймав делегацію з Іршави по програмі обміну досвідом. На базі ДНЗ №71 відбулась Всеукраїнська конференція керівного складу відділів освіти.

Завдяки реалізації різноманітних проектів: "Допоможи пташині", "Театр і сім’я", "Здорова родина – здорова країна", "Врятуємо ліс", "Дитяча іграшка власноруч", "Краплина милосердя – море доброти", "Гармонія руху", "Хустка – берегиня долі" – заклад посідає гідне місце в соціально-економічному, культурному житті району. До організації і проведення різних заходів залучаються не лише діти, родини вихованців, працівники закладу, але й різні громадські організації, навчальні заклади. Заклад посідає гідне місце в системі дошкільної освіти Святошинського району та міста.

Діяльність закладу, в свій час, висвітлювали телеканали: "ICTV" – в програмі присвяченій харчуванню дітей в освітніх установах; "Купол" – висвітлював аспекти навчально-виховного процесу в дошкільних закладах; "Перший національний" – акцентував увагу глядачів на споруди ДНЗ, експериментальне проектування; "Один плюс один" – показував як дбають про безпеку життя і здоров’я дитини в навчальному закладі. В кожній з даних телепередач заклад поставав як "зразковий дошкільний навчальний заклад".